میخواهم او باشم...

قانون جذب به این صورت تعریف می‌شود: من هرآنچه را که بدان توجه می‌کنم انرژی می‌دهم و به زندگی‌ام جذب می‌کنم. هیچ وقت برای لذت بردن از زندگی و برای عوض‌شدن دیر نیست. هرکس که در زندگی زودتر تغییرکند زودتر موفق خواهد شد... .

مدام از خود سوال کنید، که چه چیزی را دوست دارید؟

چه چیز مرا به هیجان می‌آورد؟

چه چیز مرا شاد و خوشحال می‌کند؟

چه چیز مانده که من آن را دوست بدارم؟

راز موفقیت در اینست که مرتب از ذهنتان سوال بپرسید، هرچه بیشتر سوال بپرسید بیشتر می‌توانید ذهنتان را کنترل کنید؛ اگر آن را کنترل نکنید ممکن است حادثه‌ای بد برایتان اتفاق بیافتد.

شما راننده‌ی ذهنتان هستید بنابرین بایستی آن‌را همیشه مشغول نگه دارید و مرتب برایش توضیح دهید که می‌خواهید چه کاری انجام دهید؛ به تمام چیزهایی که دوست دارید فکرکنید و نسبت به آنها احساس خود را بروز دهید و اگر به ذهنتان گوشزد نکنید از ریل خارج می‌شود. امیدوارم نردبان ذهن خود را به دیوار مثبت‌اندیشی، دیوار زیبایی‌ها، دیوار مهربانی‌ها و دیوار دل‌خوشی‌ها تکیه داده باشید. راستی یزدان پاک... چرا که انسان‌های زیبااندیش، خندان، شاد و مهربان به خدا شبیه‌ترند... بیایید با او تمـــــــام شعرهای عاشقانه را پروانه‌وار زندگی کنیم...

به امیدش، در پناهش...

/ 3 نظر / 19 بازدید
شهرزاد قصه گو

هَمین ڪـہ پیشِ هَم باشیمـ،هَمین ڪـہ فُرصَتی باشـِہ هَمین ڪـہ گاهی چِشمامون،تو چِشمـِ آسِمون واشـِہ هَمین ڪـہ گاهی دُنیا ر و با چِشمای تو می بینَمـ هَمین ڪـہ چِشمـ بـہ راه تو میونِ آینـِہ می شینَمـ بازَمـ حِس می ڪُنَمـ زِندَه امـ بازمـ حِس می ڪُنمـ هَستَمـ

گلشنا

من مست می آلودوپریشان تو هستم مستم که به دیدار تو مستانه نشستم گر لایقم این دست خطا کار که شاید دست من و دامان تو دامان تو دستم عید نیمه شعبان مبارک (گلشنا)