آسان گیر و شاد زی...

فقط یک راه مطمئن در زندگی برای بهترکردن احساست (در هر موردی) وجود دارد و آن این‌است که به کمک قوه‌ی تخیلت یک بازی بسازی. بازی‌کردن، تفریح است. بنابراین، وقتی بازی می‌کنی، واقعاً احساس خوبی داری.

ما انسان‌ها در بزرگسالی از بازی و تفریح، (برخلاف ایام کودکی‌مان) در زندگی دست برداشته‌ایم. در واقع، وقتی به بزرگسالی می‌رسیم، درباره‌ی زندگی جدی‌تر می‌شویم. اما جدی‌بودن باعث می‌شود که شرایطی جدی در زندگی‌ات ایجاد شود. وقتی تفریح و بازی می‌کنی و خوش می‌گذرانی، واقعاً به حس خوبی دست پیدا می‌کنی. آن‌وقت چطور می‌شود؟

شرایطی واقعاً خوب وارد زندگی‌ات می‌شود.

باید در زندگی شاد باشی و تفریح داشته باشی. با قانون جذب بازی کنی و تفریح کنی. به کمک قوه‌ی تخیل خودت بازی‌هایی ایجاد کن، چون قانون جذب متوجه نمی‌شود که تو واقعاً تجسم و بازی می‌کنی یا اعمالت واقعی است. هر آنچه به قوه‌ی تخیل و احساسات خودت بدهی، همان‌ها واقعی می‌شوند!

چطور بازی کنیم؟ درست همان کاری را انجام بده که به هنگام بچگی انجام می‌دادی و با استفاده از قدرت تجسم خودت بازی‌هایی ایجاد کن و باورشان کن.

/ 2 نظر / 17 بازدید
سهیل

راست گفتی. چرا سخت گیری؟ دم شما گرم

zahra

بــــــه هر آنچیزی که بی اندیشی بـه آن خواهی رسید... این جاست که پولدارها پولدارتر و فقیــــرها فقیرتــر میشــن... و نیروی درون تو همانند آهنربا اندیشه های تو رو به سوی زندگیت جذب میکنه... مسبب تمام اتفاقات خوب و بد زندگیت خودتی... پس تغییر بده... نگاهت رو... به خودتت ایمان داشته باشـــــــــــــــــــــــــــــ