من موفقم...

دقیقاً از لحظه‌ای که مسئولیت زندگی را صددرصد به عهده گرفتم متحول شدم. دیگه نمی‌گفتم چرا سرم درد می‌کنه! می‌گفتم که چرا سرم رو درد آوردم... دیگه نمی‌گفتم فلانی اعصابم رو خرد کرد! می‌گفتم چرا اعصابم رو خرد کردم... دیگه نمی‌گفتم فلان غذا غذای بدیه! می‌گفتم چرا اون غذا رو بد می‌دونم... دیگه نمی‌گفتم ریاضیاتم ضعیفه! می‌گفتم چرا ریاضیاتم رو ضعیف کرده‌ام... یادم هست از اون لحظه به بعد دیگه دنیا و آدم‌های اطرافم رو سرزنش نکردم... چون می‌دونستم که همه چی از من شروع میشه و به من ختم میشه... به‌خاطر همین حسی که دارم خیلی موفقم... اعتماد به نفس زیادی دارم... هدفهای بزرگی تو سرم دارم و می‌دونم که به همه اونا می‌رسم... همه آفریده‌های خدا رو دوست دارم... به همه کس و همه چیز عشق می‌ورزم... می‌دونم که خدا عمیقاً دوستدار و پشتیبان منه... اون خیلی مهربونه... بهار رو دوست دارم... تابستون رو دوست دارم... پاییز رو دوست دارم... زمستون رو دوست دارم... من همه رنگ‌ها رو دوست دارم... من سرشار از تلاشم... هدف‌های مشخص و عالی دارم و برای رسیدن به اون‌ها تلاش زیادی دارم... من ثروتمندم... سرشار از سلامتی‌ام... سرشار از زیبایی‌... سرشار از اعتماد به‌نفس‌... سرشار از مهربانی و محبت... سرشار از شادی‌ام... سرشار از خلاقیتم... .

می‌دونم که با تلاشم، با ثروتم، با محبتم، با شادی‌ام خیر و برکت زیادی برای خودم و اطرافیانم به همراه دارم... از لحظه لحظه زندگیم لذت می‌برم... من بهترین‌ها را به زندگی خودم جذب می‌کنم... بهترین موقعیت‌ها... بهترین آدم‌ها... بهترین رفتارها... بهترین‌های دنیا... بهترین امکانات رفاهی... بهترین سفرها... بودن با کسانی که دوستشان دارم و دوستم دارند... من از زندگی خودم شاهکاری ‌می‌سازم... به یادماندنی و جاودانه... که گذشته‌ام در برابرش به زانو بیفتد... پس به راستی من موفقم... .

دارا حبیبی

/ 5 نظر / 110 بازدید
رضا

خیلی عالی بود دکتر جوون بازم از این متن ها بذار

سپیده

[دست][دست][دست] عالی بود لذت بردم از اینهمه انرژی مثبت و اعتماد به نفس بهتون تبریک می گم [گل] منم همیشه خودمو آدم موفقی میدونم ، اعتماد به نفس بالایی دارم و تا الان در رشته تحصیلی و کار و ورزشم در بهترین جایگاه بودم براتون آرزوی روزهای شاد و سرشار از موفقیت دارم [لبخند]

سلام همینکه با نوشتن این کلمات مثبت باعث امیدواری حتی یک نفر بشی رسالتت رو انجام دادی .منم دوست دارم مثبت باشم اما فکر مرگ باعث هجوم افکار منفی میشه و باعث میشه نتونم از زندگی لذت ببرم راهکاری واسم داری؟

zahra

ورود ممنـــــــــــوع... نـــــباید اجـــــازه بدیم تمام عملکــرهای رو به صـــعودمون رو به سقوط بره تنها با ایجاد این ذهـنیت های منفـی...

سی سیب

سلام آقا دارا پست های خیلی قشنگ وعالی دارید موفق باشید.